KIM JESTEM?

mgr Danuta Stopieńska

PEDAGOG, TERAPEUTKA, TRENERKA ROZWOJU OSOBISTEGO I TECHNIK REDUKCJI STRESU, PSYCHOONKOLOG

Ukończyłam m.in. studia podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej – Psychoonkologię, trzy etapy szkolenia w metodzie psychoonkologii – program Simontona, kurs Racjonalnej Terapii Zachowania, szkolenia w zakresie terapii holistycznych.

Od dwudziestu pięciu lat prowadzę zajęcia, warsztaty grupowe i konsultacje indywidualne. Jestem terapeutką w Akademii Walki z Rakiem w Gdańsku ( pełniłam tam również funkcję koordynatora),  współpracuję z Centrum Medycznym św. Łukasza w Gdańsku ( konsultacje indywidualne).

Nieustannie edukuję na temat zdrowego stylu życia. Przeprowadziłam wiele spotkań, wykładów dla mieszkańców Gdańska. Nagrałam płytę z sesjami relaksacyjnymi dla osób dotkniętych chorobą nowotworową.

Doświadczyłam w życiu wielu sytuacji, które można określić stwierdzeniem „Jak cię to nie zabije , to cię wzmocni”. Każde z tych trudnych doświadczeń stało się dla mnie  szansą na rozwój, zmiany, odkrywanie swojego potencjału.

M.in. kilkanaście lat temu zachorowałam na raka. Kiedy poradziłam sobie z tematem – zaczęłam się szkolić w psychoonkologii  i od dziesięciu lat wspieram chorych na raka i ich bliskich. To już bardzo wiele osób i wiele doświadczeń.

Drugim ważnym nurtem w moim działaniu i wsparciu – jest rozwój osobisty, techniki redukcji stresu i zarządzanie własną energią życiową.

Mam dużą wiedzę ( którą ciągle pogłębiam) i duże doświadczenie terapeutyczne.

Traktuję moje spotkania terapeutyczne z innymi ludźmi jako ważne doświadczenie .

Z empatią i uważnością wsłuchuję się w świat wewnętrzny osoby, z którą rozmawiam. Razem się rozwijamy, wzrastamy, stajemy się lepszymi ludźmi.

Cytat na podsumowanie:

„ Każdy ma w życiu cel…unikalny dar lub talent, który może przekazać innym. Jeżeli ów unikalny talent połączymy ze służbą innym ludziom, doświadczymy duchowego wzrostu. Jest to naszym ostatecznym celem”

dr Deepak Chopra

CYTAT NA PODSUMOWANIE

„Każdy ma w życiu cel…unikalny dar lub talent, który może przekazać innym. Jeżeli ów unikalny talent połączymy ze służbą innym ludziom, doświadczymy duchowego wzrostu. Jest to naszym ostatecznym celem”

dr Deepak Chopra

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyrights by danna.pl 2017-2018