OPINIE

Daj nam oddechu pełną garść,

na chwilę - Boże zwolnij czas, 

niech choćby czasem maj nam trwa

tyle co stycznie trzy lub dwa.

Daj nam miłości pełną garsć,

na chwilę - Boże zwolnij czas,

niech nie ucieka tak jak mgła,

niech się dodaje dzień do dnia.

Czasu Ci Boże nie ubędzie,

Ty wszystko możesz, jesteś wszędzie.

A nam się przyda taka chwila,

żeby nad życiem się zatrzymać...

/Adam Ziemianin- Przyda się taka chwila/

Chcę podzielić się swoją wdzięcznością, którą napełniły mnie spotkania z osobą wyjątkową - Danusią Stopieńską. Będąc studentką Akademii Walki z Rakiem, uczestniczyłam w spotkaniach i wykładach Danuty Stopieńskiej.

Człowiek jest organiczną jednością ciała i psychiki – jedno wpływa na drugie.

...brak mi tchnienia - to wspomnienia, które na sercu na kształt kamienia legły i gniotą, i od niechcenia hamują, burzą serc uderzenia... Jedno za drugim, drugie za pierwszym - tak było, będzie... Me serce wierszem żyje.  

Puls, toczy krwinki czerwone, pcha i przetacza strofy zgubione; małe, całe białe pcha stale. Wyrzuca cudze-własne zwątpienia w opary zapomnienia... 

W nocy zamykam oczy... A nuż się sen przetoczy pod powiekami  i ukołysze serce - muszę przetrwać kolejny dzień... 

Nazywałam to gotowaniem myśli, bo uparcie warzyłam wspomnienia: śmierć Matki „"różne takie“ trudy życia, potknięcia i kłopoty sprzed lat - Po co?

Zamartwiałam się cudzymi problemami, a właściwie własną niemocą, że nie mogę pomóc....

Kiedy dopadła mnie choroba zapadłam w głąb siebie. Patrzyłam na siebie z zewnątrz: z boku, z góry i wciąż w biegu analizowałam „co by tu jeszcze“, aby zdążyć...

Każdy z nas zna osoby, które zmagają się z jakąś poważną chorobą. Właściwa diagnoza to udany start w walce z chorobą. Otoczył mnie serdeczny łańcuch Rodziny i Przyjaciół. Potulnie podawałam się badaniom, nakazam, zakazom - słowem poleceniom, które do mnie ledwo docierały. Lancety chirurgów zrobily co należy. Nastał najtrudniejszy okres mojego życia. Pełno ludzi ale "byłam SAMA"... Taki stan odbija się bardzo niekorzystnie na stanie zdrowia, łatwo doprowadza do psychicznego zmęczenia...

Moja wyspa, wysepka, serdeczna planeta chwytam palcami marzeń, odkrywam - a to nie ta!   wysepka marzeń, serdecznych zdarzeń ... oparzeń....

Do Danusi zaprowadziła mnie moja Dobra Krysia, która studiowała u Niej od dawna.

Danusia - drobna, ładna czarnulka dyskretnie podpowiadała, (polecając również wspaniałą lekturę), nauczyła mnie życia na nowo.

Koniec końców wyszło słońce.

Patrzę w niebo marzeń placebo.

Dziękuję - Lubomira Możdżer

Znam Danusię od kilku dobrych lat, zarówno z sesji indywidualnych jak i grupowych. Zawsze stanowiła dla mnie ogromną inspirację i wsparcie nie tylko emocjonalne, ale jeszcze głębsze bo duchowe.

Dzięki swojej obecności, zrozumieniu i dobremu słowu nie raz, ani nie dwa dała mi nadzieję, otarła łzy, zmobilizowała do działania, do zmian ku lepszemu.

Danuta stosuje przeróżne techniki relaksacyjne, dzieli się wiedzą na tematy Jej bliskie, między innymi zdrowotne, radzenia sobie ze stresem czy kryzysem w życiu.

Spotkania z Nią są zawsze w atmosferze akceptacji, spokoju, radości oraz pracy z własnymi emocjami. Bardzo polecam spotkania z Danną.

Magdalena

Danusia jest moim Aniołem.

Pomogła mi przetrwać trudne chwile w chorobie, była - i jest -  ze mną w moich wątpliwościach i troskach.

Pomaga mi odnajdywać prawdę o sobie, o moim życiu oraz poszukiwać drogi do samej siebie.

Jej Obecność jest bezcenna. Jestem wdzięczna za Jej profesjonalizm, empatię, piękną duszę oraz... cierpliwość.

Joanna

Moje spotkania z panią Danutą trwają od kilku lat, obecnie w Akademii Walki z Rakiem. Jest to terapia holistyczna nie dająca gotowych recept, ale proponująca samodzielną pracę nad swoim rozwojem w kierunku poprawy jakości życia.

Pani Danusia jest "lekarzem" ludzkich serc, staje się osobą, którą darzy się ogromnym zaufaniem. Myślę, że każdy otrzyma odpowiednia wiedzę jak rozwiązywać supełki swojego życia.

Ja jestem szczęśliwa, że są tacy terapeuci o wszechstronnej wiedzy jak pani Danuta, chcący autentycznie pomóc każdej osobie, która  zapuka do drzwi jej gabinetu.

Po sesji każdy zabiera ze sobą prezent - nie tylko wiedzę, ale życzliwość, ciepło. Te spotkania dają siłę do pokonywania trudności codziennego życia i impuls do zmian, uporządkowania rozbieganych myśli i życia w większym komforcie.

Bardzo polecam kontakt z panią Danutą, a nagrane przez nią płyty są rewelacyjne.

Krystyna Marciniec

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyrights by danna.pl 2017-2018